بیوورسال bioversal
محصولات گروه تولیدی و صنعتی تدبیر

سیستم های  آیروسل


آشنایی با

گروه تولیدی و صنعتی تدبیر

  

گروه تولیدی صنعتی تدبیر در راستای تامین کالا و تجهیزات آتشنشانی برای بازار های داخلی با رویکرد انتقال تکنولوژی روز دنیا با اخذ نمایندگی انحصاری و رسمی اقدام به واردات اقلام و تجهیزات آتشنشانی بالاخص مواد اطفایی فوق مدرن بیوورسال از کشور آلمان و تولید خاموش کننده های بیوورسال نمود.

محصولات تدبیر شامل کپسول های بیوورسال، پودر و گاز، فوم، آب و گاز و سیستم اتوماتیک آیروسل با برند تدبیر و آتا می باشد.

شرکت تدبیر علاوه بر فروش مستقیم از طریق نمایندگان منطقه ای ، استانی و همچنین فروشگاه های معتبر اقدام به توزیع محصولات می نماید که علاوه بر تامین نیازهای داخلی، در کشورهای همجوار مانند آذربایجان ، عراق و اقلیم کردستان نیز حضور دارد.

برخی از خدمات شرکت تدبیر

طرح جایگزینی

شرکت ها،سازمان ها،مجتمع ها و... علاقمند به تبدیل کپسول های خود به بیوورسال میباشند و این مجموعه با اجرای طرح جایگزینی ، خاموش کننده های مستعمل و سنتی را با خاموش کننده های فوق مدرن بیوورسال تعویض می نماید که این طرح شدیدا مورد استقبال قرار گرفته است.

مشاوره ایمنی

مهندسین و کارشناسان و شرکت‌های طرف قرارداد این مجموعه آماده ارائه خدمات مشاوره ایمنی به اشخاص حقوقی و حقیقی در خصوص نحوه و نوع استفاده از تجهیزات و مواد اطفایی مناسب می باشند. که شامل آموزش، نوع مواد اطفایی، انتخاب تجهیزات مناسب و کاربردی و ... می باشد.

اعلان حریق

با توجه به اهمیت سیستم اعلان حریق ، این مجموعه برای مشتریان خود به تناسب نیازشان سیستم های متعارف و آدرس پذیر را معرفی و به اجرا می‌رساند و همچنین شرکت تدبیر از لوازم و قطعات اورجینال و گارانتی دار اعلان‌حریق استفاده کرده و خدمات پس از فروش ارزشمندی را در این زمینه ارائه می‌دهد.

اطفا حریق

مهمترین بخش مقابله با آتش و ایمن سازی اماکن، سیستم های اطفاء حریق دستی و اتوماتیک است ، که در این راستا شرکت تدبیر ضمن تولید و عرضه کپسول های دستی پرقدرت ، سیستم‌های اتوماتیک اطفاء حریق را نیز تولید، طراحی و اجرا می‌کند.

خدمات سرویس و شارژ

شرکت تدبیر برای همراهی با مشتریان خود بخش شارژ مجدد و مرکز خدمات پس از فروش را ایجاد کرده که شامل گارانتی، کنترل، سرویس، شارژ و تعویض قطعات می باشد.

گالری ویدئو

ویدئو های تست خاموش کننده های بیوورسال و سایر محصولات تدبیر

سوالات متداول

بیورسال یک ماده اطفائی پر قدرت و به روز در دنیا می باشد که علاوه بر قدرت اطفاء ، دارای مزایای متفاوت و خاصی نسبت به خاموش کننده های دیگر میباشد و به همین علت به محصول برتر و باکیفیت مشهور شده است. بیوورسال علاوه بر این که مورد پسند اقشار جامعه واقع شده ، مورد اعتماد حرفه‌ای‌ها نیز می باشد.

بیوورسال محصول کشور آلمان بوده و تنها درخود آلمان تولید و عرضه می گردد. در ایران هم شرکت تدبیر نماینده انحصاری و رسمی بیوورسال میباشد.

کپسول های بیورسال با رعایت کنترل‌های دوره ای تا ۵ سال نیاز به شارژ و تعویض مواد ندارند و هیچ تغییری در کیفیت اطفاء این کپسول ها ایجاد نمی شود.

بیوورسال برای گروه های آتش A،B،C،D،E،F کاربرد دارد. برای اطفا گروه E رعایت نکات ایمنی و قطع جریان برق الزامی است.

تمامی اماکن عمومی و خصوصی مانند کارخانجات، انبارها، منازل، مدارس، پالایشگاه‌ها، مراکز تجاری و مسکونی، ادارات، ناوگان حمل و نقل و……

بیوورسال پرقدرت و غیر سمی است، دوستدار محیط زیست بوده و به طبیعت آسیب نمی زند، پسماند ندارد و محیط را آلوده نمی کند، خورنده نبوده و به تجهیزات و ماشین آلات صدمه وارد نمی کند، تمام گروه‌های آتش را خاموش می کند، به لحاظ عدم نیاز به شارژ سالانه کاملاً مقرون به صرفه و اقتصادی است، دارای گارانتی و بیمه مسئولیت و خدمات پس از فروش ویژه می باشد.

مقالات

مقالات مرتبط با کپسول های آتش نشانی

عملکرد بیوورسال چگونه است؟

مواد بیوورسال به سرعت در برابر آلودگی های نفتی واکنش نشان می دهند. این مواد با تزریق منابع انرژی قابل مصرف میکروارگانیسم حاضر بر روی سطح مورد نظر، باعث فروپاشی ساختار ماده نفتی می شوند. در انتها، CO2 و H2O خروجی، به عنوان تنها فرآورده های طبیعی فرآیند فروسایی باقی می مانند.

تاثیرات مثبت بیوورسال بر روی محیط زیست

دهه های اخیر دوره سیاهی برای اراضی جنگلی زمین بوده است. آمار نشان می دهد که در کشور ایران، سالانه حدود ۱۰ هزارهکتار از جنگل ها دچار حریق شده اند. علاوه بر از دست رفتن منابع عظیم جنگل ها،آلودگی های جانبی این آتش سوزی ها…

ویژگی و کاربرد کپسول بیوورسال

توانایی اطفا حریق تمام گروه های آتش گروه A : آتش سوزی های مربوط به مواد جامدی که معمولاً دارای ساختار آلی هستند و آتش سوزی در آنهـا معمـولاً بـه همـراه تشکیل مواد جامد گداخته رخ میدهد. همانند چوب و پلاستیک. گروه B : آتش…

به پشتیبانی نیاز دارید؟