درباره ما

صفحه اصلیدرباره ما
درباره ی ما:

تامین ایمنی شما؛ رویایی که با تدبیر ما به حقیقت پیوست

نقطه آغاز برای تاسیس گروه تولیدی صنعتی تدبیر، تامین نیاز شرکت‌ها، صنایع و نهادها به کالاها و تجهیزات آتش‌نشانی بود. ما برای آغاز کار، به بررسی بازارهای جهانی و برترین تولید کنندگان این عرصه پرداختیم و نگاه ما تنها بر روی واردات محصولات نبود. ما در این مسیر توانستیم برترین فناوری روز در تولید این تجهیزات را ابتدا وارد و سپس بومی‌سازی کنیم.

گروه تولیدی صنعتی تدبیر در قدم بعد با اخذ نمایندگی انحصاری و رسمی اقدام به واردات اقلام و تجهیزات آتشنشانی به‌ویژه مواد اطفایی فوق مدرن بیوورسال از کشور آلمان کرده است. تولید انواع محصولات و خاموش کننده ها همچون: کپسول‌های بیوورسال، پودر و گاز، فوم، آب و گاز و سیستم اتوماتیک آیروسل با برندهای تدبیر و آتا از افتخارات این مجموعه است.

شرکت تدبیر علاوه‌بر فروش مستقیم تجهیزات آتش‌نشانی از طریق نمایندگی‌های خود در استان‌ها و مناطق گوناگون کشور و فروش این محصولات از طریق فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی داخلی، توانسته است محصولات خود را به کشورهای همجوار از جمله: آذربایجان، عراق و اقلیم کردستان صادر کند و در بازارهای جهانی نیز حضوری پررنگ داشته است.

برخی محصولات گروه صنعتی تدبیر عبارتند از:

  • خاموش کننده ی بیوورسال
  • سیستم های آیروسل
  • پودر و گاز تدبیر
  • آب و گاز تدبیر
  • گاز کربنیک CO2 تدبیر

تامین ایمنی ساختمان‌ها و انواع دارایی، یکی از مهم‌ترین نیازهای هر صنعت و کسب‌وکار است. علاوه‌بر این مجموعه‌های مسکونی نیز نیاز به سیستم‌های هوشمند اعلان و اطفا حریق دارند. گروه تولیدی صنعتی تدبیر در این راستا خدماتی باکیفیت را در چندین شاخه و سطح به مشتریان خود ارائه می‌دهد. با این خدمات آشنا می‌شویم.

شروع به تایپ کنید تا پست های مورد نظر خود را ببینید.