کاربرد بیوورسال در چیست؟

کاربرد بیوورسال در چیست؟

اگر دنبال یک کپسول آتش نشانی مناسب هستید بی شک اسم بیوورسال را زیاد شنیده اید. اگر می خواهید در مورد کاربرد این محصول بیشتر بدانید ما در این مطلب از سایت بیوورسال با شمایم.

در چه مواردی می‌توان از بیوورسال استفاده کرد؟

حوادث آتش‌سوزی از ابتدای تاریخ یکی از مرگبار‌ترین و خطرناک‌ترین حوادث بوده است. حوادث آتش‌سوزی می‌توانند در هر وسیله یا محیطی اتفاق بیفتند. برای مثال تایرها یا باتری ماشین شما می‌تواند دچار حریق شود.

به همین علت از بیوورسال می‌توان در موارد متعددی استفاده کرد. در برخی موارد از کپسول‌ها و در برخی موارد دیگر از مواد خودکار اطفا حریق با مواد بیوورسال می‌توان با آتش‌سوزی‌های عظیم مقابله کرد. با موارد کاربرد تجهیزات اطفا حریق بیوورسال آشنا می‌شویم.

استفاده از بیوورسال در آتش‌سوزی خودروها

یکی از رایج‌ترین حوادث آتش‌سوزی، آتش‌سوزی خودروها و وسایل نقلیه است. به همین دلیل یکی از موارد اصلی استفاده از مواد و ماده اطفا حر‌یق بیو‌ورسال، خاموش‌کردن آتش ماشین‌ها است. کپسول های بیو‌ورسال اثربخشی بسیار بالایی در زمینه مقابله با آتش‌سوزی خودروها دارد.

بیوورسال و آتش گرفتن ساختمان‌ها

بسیاری از افراد تا اسم آتش‌سوزی را می‌شنود، به یاد آتش گرفتن ساختمان‌ها می‌افتند. آتش‌سوزی ساختمان‌ها یکی از مرگبارترین و خطرناک‌ترین انواع آتش‌سوزی است که خسارات جانی و مالی بسیار بالایی دارد. افراد و آتش‌نشانان با استفاده از ماده اطفا حر‌یق بیو‌ورسال می‌توانند به‌خوبی آتش‌سوزی ساختمان‌ها را مهار کنند.

آتش‌سوزی جنگل‌ها؛ معضلی جهانی و نگران‌کننده

طی سال‌های اخیر به علت گرمایش زمین، آتش‌سوزی جنگل‌ها رشد زیادی داشته است. به همین علت این نوع از آتش‌سوزی‌ها به یکی از رایج‌ترین انواع آتش‌سوزی طی سال‌های اخیر تبدیل شده است. ماده اطفا حریق بیوورسال را می‌توان برای مهار آتش‌سوزی جنگل‌ها نیز استفاده کرد.

همان‌طور که عنوان شد مواد بیوورسال از سازگارترین مواد اطفا حریق با محیط‌زیست است و افراد و آتش‌نشانان می‌توانند با خیالی راحت از این مواد در مهار آتش‌سوزی جنگل‌ها استفاده کنند. همچنین باید اشاره کرد که استفاده از ماده اطفا حر‌یق بیو‌ورسال در مهار آتش‌سوزی جنگل‌ها می‌تواند به بازسازی محیط پس از اطفا حریق نیز کمک کند.

کاربرد ماده اطفا حریق بیوورسال در آتش‌سوزی ساختمان‌های صنعتی

ساختمان‌های صنعتی تحت ریسک بسیار بالای آتش‌سوزی قرار دارند و بسیاری از موارد آتش‌سوزی در این ساختمان‌‌ها اتفاق می‌افتد. از آن‌جایی که مواد بیوورسال اثربخشی بسیار بالایی در برابر آتش‌سوزی‌های کلاس B دارند، از ماده اطفا حر‌یق بیو‌ورسال می‌توان برای مهار آتش‌سوزی این ساختمان‌ها نیز استفاده کرد.

اجرای بهترین روش‌های اطفا حریق را به تدبیر بسپارید

امنیت و اعتبار مواد اطفا حریق و مواد آن‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین علت این طراحی و اجرای این روش‌های اطفا حریق را باید به مجموعه‌های معتبر سپرد. گروه تولیدی صنعتی تدبیری یکی از بهترین شرکت‌ها در زمینه واردات، طراحی و اجرای مواد اطفا حریق در ایران است. همچنین شما می‌توانید انواع تجهیزات مرتبط را نیز از گروه صنعتی تدبیر خریداری کنید.

برای خرید تجهیزات یا استفاده از خدمات مشاوره کارشناسان تدبیر، می‌توانید از طریق وب‌سایت یا تلفن با کارشناسان ما تماس برقرار کنید.

سوالات متداول کاربرد بیوورسال

علت کاربرد بالای کاربرد گسترده کپسول بیوورسال تدبیر چیست؟

کپسول بیوورسال تدبیر برای همه کلاس های آتش مناسب است و در انواع سایز موجود است و برای انسان غیر سمی و آسیبی به محیط و وسایل نمی رسانند و با توجه به شارژ آن یک کپسول مقرون به صرفه است.

کپسول بیوورسال را در کجا می توانیم استفاده کنیم؟

کپسول بیوورسال تدبیر توانایی اطفا حریق همه کلاس های آتش را دارد به همین دلیل می توانید در همه محیط ها از جمله خانه، محل کار و حتی خودرو از آن استفاده کنید.

پست قبلی

عملکرد بیوورسال چگونه است ؟

پست بعدی

بیوورسال چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید تا پست های مورد نظر خود را ببینید.